Zajęcia 2 maja nie odbędą się

2 maja 2024 (czwartek) zajęcia w PPSK nie odbędą się.

Odbiór świadectw i dyplomów

Od piątku 19.04.2024 r. można odbierać świadectwa i dyplomy w godzinach pracy sekretariatu.

Deklaracje o przystąpieniu do egzaminu zawodowego

Informujemy, że słuchaczki które chcą przystąpić po raz kolejny do egzaminu zawodowego w sesji Lato 2024, to najpóźniej we wtorek 2.04.2024r. muszą stawić się w sekretariacie w celu złożenia deklaracji przystąpienia do egzaminu zawodowego.

Wyniki egzaminów zawodowych

Dostępne są już wyniki egzaminu zawodowego oraz egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie dla sesji ZIMA 2024 przeprowadzonego w Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej.

Wielkanocna przerwa świąteczna

Drogie Słuchaczki i drodzy Słuchacze,

informujemy, że w dniach 28.03.2024-02.04.2024 w Publicznej Policealnej Szkole Kosmetycznej nie będą odbywały się zajęcia z powodu przerwy świątecznej.

wpisz: msbh