O nas QED EDUKACJA Kontakt

Współpracuj z PPSK

Zapraszamy do współpracy firmy z sektora kosmetycznego, w tym producentów, dystrybutorów preparatów pielęgnacyjnych, kosmetyków kolorowych, produktów do stylizacji paznokci, akcesoriów kosmetycznych, urządzeń oraz elementów wyposażenia salonów.

email: marketing@qed.edu.pl

2 boks
5 boks

Bielenda Professional

Marka Bielenda od prawie 30 lat tworzy produkty najwyższej jakości, przeznaczone do higieny oraz pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci. Są one oparte na naturalnych składnikach, które mają doskonały wpływ na kondycję skóry. Kosmetyki Bielenda cieszą się świetnymi opiniami klientów na całym świecie, ponieważ jest dostępna już w ponad 45 krajach.

Inglot

Inglot to globalna marka kosmetyczna, dostępna w ponad 90 krajach na świecie. Firma posiada swoje salony m. in. na Oxford Street w Londynie czy Time Square w Nowym Yourku. Oferują szeroką gamę kosmetyków dla każdego zarówno do makijażu jak i pielęgnacji.

1 boks
3 boks

Apis Natural Cosmetics

Apis Natural Cosmetics to polska, rodzinna firma która zajmuje się produkcją kosmetyków profesjonalnych i detalicznych. Marka w swojej ofecie posiada produkty do twarzy, ciała, dłoń, stóp, włosów, ale także kosmetyki perfumowane czy linię APIDERM z kremami i balsamami. Firma stara się wykorzystywać jak największe pokłady naturalnych składników w swoich produktach. 

Nowbrow Professional Eye Studio

Nowbrow Professional Eye Studio to sieć salonów kosmetycznych specjalizująca się w sztuce nitkowania brwi. Ta starożytna technika przybyła do krajów Europy Zachodniej z Indii. Marka NowBrow uznawana jest za wiodącą w sztuce nitkowania i perfekcyjnej stylizacji brwi. Posiada własną markę NowBrow Academy, która jako jedyna w Polsce profesjonalna akademia certyfikuje szkolenia międzynarodowym dyplomem, akredytowanym przez brytyjską The Guild of Beauty Therapsts.

4 boks

Masz pytania? Napisz do nas
wpisz: iazy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda