BLOG

• Jaka jest różnica między SPA, a Wellness?
    2023.12.18

Jaka jest różnica między SPA, a Wellness?

W dziedzinie kosmetologii istnieje wiele różnych podejść do pielęgnacji ciała, takich jak SPA i wellness. Mimo że oba terminy są często używane zamiennie, istnieją między nimi znaczące różnice.

• Jak zostać stylistką paznokci?
    2023.09.04

Jak zostać stylistką paznokci?

Wiele osób zastanawia się, co to jest stylizacja paznokci. W dzisiejszych czasach wygląd dłoni i paznokci jest często kluczowy dla postrzegania naszej osoby.

• Czym jest szkoła policealna?
    2023.07.24

Czym jest szkoła policealna?

Czy można utożsamiać szkołę policealną ze szkołą średnią bądź wyższą, jakie uprawnienia daje jej ukończenie, czy jest to w ogóle opłacalne, a przede wszystkim: kto może się uczyć w szkole policealnej?

• Jak sprawdzić wyniki matur 2023?
    2023.07.04

Jak sprawdzić wyniki matur 2023?

Jeżeli stresujesz się, że wyniki maturalne mogą nie być tak obiecujące, jak się spodziewasz, a zarazem zaprzepaszczą pomysł na przyszłość, nie załamuj się. Opcji rozwoju jest bardzo wiele!

• Studia bez matury – czy to możliwe?
    2023.06.15

Studia bez matury – czy to możliwe?

W czasach, gdy dla pracodawcy liczą się praktyczne umiejętności, a nie jedynie dokument potwierdzający ukończenie studiów, brak matury nie jest tak wielką szkodą, jak można by przypuszczać.

wpisz: qila