Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla semestru pierwszego zaocznego odbędzie się 4 września o godz. 8.15.

Wyniki egzaminów zawodowych

Już 31 sierpnia będą znane wyniki egzaminów zawodowych słuchaczy Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej.

Harmonogram egzaminów poprawkowych

Terminarz egzaminów poprawkowych dla kierunku technik usług kosmetycznych

Harmonogram pracy szkoły w wakacje

Uprzejmie informujemy, że w czasie wakacji sekretariat szkoły oraz dział rekrutacji będą czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

Powrót zajęć praktycznych

Z dniem 26 kwietnia br powracają do szkół zajęcia praktyczne dla wszystkich semestrów szkół policealnych. Zapraszamy więc słuchaczy kierunku technik usług kosmetycznych do uczestnictwa w zajęciach zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

Decyzje w sprawie kształcenia

Zgodnie z ostatnimi decyzjami Ministerstwa Edukacji Narodowej przywrócono możliwość realizacji zajęć praktycznych przez uczniów, którzy w czerwcu br. przystąpią do egzaminu zawodowego.

Funkcjonowanie szkół do 18 kwietnia

Ministerstwo Edukacji Narodowej przedłużyło do 18 kwietnia 2021 r. ograniczenia w funkcjonowaniu placówek oświatowych w tym również zajęć praktycznych.

wpisz: dhay