Harmonogram egzaminów zawodowych - sesja zimowa

Szanowni Słuchacze,

prosimy o zapozniannie się z terminami egzaminów zawodowych.

Harmonogram egzaminów

Harmonogram egzaminów dla Słuchaczy PPSK (tryb stacjonarny)

Odbiór dyplomów

Szanowni Absolwenci!

Informujemy, że osoby, które ukończyły naszą szkołę i odebrały swoje certyfikaty kwalifikacji zawodowej, mają możliwość odebrania swoich dyplomów po 8 października 2023 w sekretariacie Publicznej Policealnej Szkoły Kosemtycznej.

Serdecznie zapraszamy!

Godziny zajęć tylko z planu na stronie

Uwaga, ważna informacja dla Słuchaczek PPSK dotycząca godzin rozpoczęcia zajęć na kierunku Technik Usług Kosmetycznych.

Dyplomy gotowe do odbioru

Drodzy Absolwenci! Informujemy, że dyplomy są już gotowe do odbioru w pokoju 103.

Deklaracja ponownego przystąpienia do egzaminu zawodowego oraz informacje CKE na temat prowadzenia egzaminów zawodowych
    Mamy ważną informację dla absolwentek Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej. Można już składać deklarację ponownego przystąpienia do egzaminu zawodowego.
  • Wyniki egzaminów zawodowych w PPSK

Mamy ważną informację dla absolwentek Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej. Informacja o wynikach egzaminu zawodowego będzie dostępna od 1 września 2023 r.

Terminy sesji poprawkowej 2022/2023

Informujemy, że sesja poprawkowa rozpocznie się 25 sierpnia i potrwa do 31 sierpnia. Szczegóły już wkrótce!

Zapraszamy po odbiór świadectw do Sekretariatu

Informujemy, że w tym roku nie organizujemy zakończenia roku szkolnego PPSK.

2 maja dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

Informujemy, że 02.05.2023 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Gdzie zrobić badania lekarskie? Sprawdź!

Lista podmiotów, które zostały wybrane w konkursie ofert na wykonywanie bezpłatnych badań lekarskich kandydatów do szkół, już dostępna.

Harmonogram egzaminów zawodowych

Wewnętrzny harmonogram przeprowadzania egzaminów w terminie głównym Lato 2023 już ustalony!

Odbiór dyplomów

Mamy ważną informację dla absolwentek Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej. Dyplomy będą do odbioru już od 12 września.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/23

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką dot. rozpoczęcia roku szkolnego 2022/23 w Publicznej Policealnej Szkole Kosmetycznej.

Kalendarz nowego roku szkolnego i terminarz zjazdów już na stronie

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem na rok szkolny 2022/2023 oraz terminarzem zjazdów. Te pliki znajdują się już na stronie Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej w Łodzi.

Harmonogram egzaminów poprawkowych i dodatkowych w sierpniu 2022

Zapraszamy do zapoznania się z terminami egzaminów poprawkowych dla słuchaczy Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej w Łodzi, które odbędą się w sierpniu 2022 r.

Szanowni Państwo, drodzy Absolwenci!

W związku z dobiegającą końca nauką w naszej Szkole serdecznie zapraszamy IV semestr na uroczyste zakończenie roku szkolnego.
    Uroczystość odbędzie się dn. 24 czerwca, o godzinie 16.00 w sali 102.

Dyrekcja Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej

Zimowe egzaminy zawodowe

10 stycznia rozpoczynamy zimowe egzaminy zawodowe w Publicznej Policealnej Szkole Kosmetycznej. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem.

Dyżury szkoły w czasie przerwy świątecznej

W czasie przerwy świątecznej zmieni się harmonogram pracy sekretariatu Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zmianami.

Drodzy Słuchacze, szanowna Kadro!

Pełnych radości, spokoju i miłości Świąt Bożego Narodzenia.
    Niech ten czas będzie przepełniony ciepłem, świąteczną magią i dobrymi myślami.
    A w nadchodzącym roku radości z codzienności, pogody ducha i optymizmu. Oby 2022 zaskoczył  pozytywnie!

wpisz: lxrv