Rekrutacja

Trwa rekrutacja na semestr jesienny na kierunku technik usług kosmetycznych. Rozpoczęcie nauki we wrześniu 2024 r.

Zakończyliśmy rekrutację na kierunek technik podolog.

• Nauka w trybie stacjonarnym - 30 miejsc
    • Nauka w trybie zaocznym - 30 miejsc

Warunkiem przyjęcia do PPSK jest złożenie kompletu dokumentów do dnia 14 lipca 2024 r

Jak złożyć wniosek rekrutacyjny osobiście?

Odwiedź nas osobiście w sekretariacie szkoły.

• oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej,
  • podanie o przyjęcie do szkoły POBIERZ,
  • 1 fotografia o wymiarach: 37mm x 52mm,
  • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia nauki w wybranym zawodzie.

Sprawdź listę placówek, w których wykonasz bezpłatne badania!*

*Dopuszcza się badania zrobione w innych ośrodkach. Lista wybranych podmiotów to wykaz placówek, który oferują wykonanie badań dla uczniów nieodpłatnie.

Myślisz o nauce w naszej szkole? Chcesz zobaczyć pracownie kosmetyczne, wizażu, podologiczne i przejść się szkolnymi korytarzami?
Umów się na indywidualne oprowadzanie po szkole i poznajmy się bliżej.

Nie możesz odwiedzić nas w godzinach pracy sekretariatu? Złóż wniosek online, a następnie odwiedź nas w placówce - odbierz skierowanie na badania i wypełnij potrzebne dokumenty.

Zaznacz, aby pobrać obowiązkowe skierowanie na badanie lekarskie.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji do Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Przyjmuję do wiadomości ww. treści i zgłaszam chęć udziału w dalszym procesie rekrutacji.

Jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych w przypadkach przewidzianych prawem. Klauzula informacyjna do pobrania >>

wpisz: ftvp