O nas QED EDUKACJA Kontakt

Szkoły należące do QED Edukacja

WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI I NAUK O ZDROWIU W ŁODZI

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi to niepubliczna szkoła wyższa założona w 2008 roku. Kształci studentów na kierunku kosmetologia w trybie zarówno stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Oferuje studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, skrócone oraz kursy.

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi jako jedyna w Polsce realizuje zajęcia z zakresu przedmiotu kosmetologia pielęgnacyjna i kosmetologia upiększająca w wymiarze 540 godzin ćwiczeń i 180 godzin wykładów w systemie stacjonarnym oraz 340 godzin ćwiczeń i 95 godzin wykładów w systemie niestacjonarnym - co wielokrotnie przekracza liczbę godzin przewidywaną w standardach kształcenia dla kierunku kosmetologia.

Zobacz tę szkołę >>

wyzszaszkolakosmetyki.pl
policealnamedyczna

policelna szkoła medyczna

Policealna Szkoła Medyczna wchodzi w skład grupy QED Edukacja, kształci na kierunku technik masażysta. Nauka trwa 4 semestry (2 lata), po których odbywa się egzamin państwowy potwierdzający zdobycie kwalifikacji. Nauka w Policealnej Szkole Medycznej jest bezpłatna, a rekrutacja odbywa się dwa razy w roku.

Zobacz tę szkołę >>

technikum administracyjno-usługowe

Technikum Administracyjno-Usługowe w Łodzi kształci uczniów na kierunkach technik logistyk oraz technik programista (z możliwością wybrania specjalizacji e-sport). Nauka w szkole trwa 5 lat, podczas których uczniowie podchodzą do egzaminów potwierdzających kwalifikacje SPL.01 oraz SPL.04. Nauka w technikum jest bezpłatna. Patronem szkoły jest przedsiębiorstwo działające w branży logistycznej Spedimex.

Zobacz tę szkołę >>

technikumlodz.pl
akademickielo.com.pl

akademickie liceum ogólnokształcące

Akademickie Liceum Ogólnokształcące to szkoła średnia, nad którą patronat objęła Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu. Uczniowie liceum uczęszczają do klas kosmetycznych oraz sportowych. Nauka w liceum jest całkowicie bezpłatna, a szereg dodatkowych zajęć lekcyjnych takich jak m.in. treningi cheerleaderek czy szkolna drużyna e-sportowa pozwalają uczniom łączyć naukę ze swoimi pasjami.

Zobacz tę szkołę >>

publiczna policealna szkoła kosmetyczna

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna to bezpłatna szkoła policealna wchodząca w skład grupy QED Edukacja. Placówka powstała w 1992 roku i jest najstarszą w regionie. Oferta edukacyjna szkoły obejmuje kształcenie na dwóch kierunkach: technik usług kosmetycznych i podolog.

Zobacz tę szkołę >>

policealnakosmetyczna

Masz pytania? Napisz do nas
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda