Akcja Pielęgnacja WSKINOZ x PPSK

Zapraszamy wszytskie maturzystki z województwa łódzkiego do wzięcia udziału w Akcji Pielęgnacja.

Egzamin zawodowy 2024
    Drogie Słuchaczki,

przypominamy, że jutro odbędzie się egzamin zawodowy w Publicznej Policealnej Szkole Kosmetycznej. Zapraszamy na godz. 8:30 do szkoły przy ul. Wileńskiej 53/55 w Łodzi.

Powodzenia!
    Deklaracje o przystąpieniu do egzaminu zawodowego

Szanowni Słuchacze, w tej aktualności przypominamy o deklaracjach dot. egzaminu zawodowego.

Kalendarz roku szkolnego 2023-2024

Sekretariat w piątek czynny krócej

Drogie Słuchaczki, informujemy, że sekretariat w najbliższy piątek będzie czynny do godz. 15:00. Przepraszamy za tą niedogodność.

Harmonogram egzaminów zawodowych - sesja zimowa

Szanowni Słuchacze,

prosimy o zapozniannie się z terminami egzaminów zawodowych.

Harmonogram egzaminów

Harmonogram egzaminów dla Słuchaczy PPSK (tryb stacjonarny)

Odbiór dyplomów

Szanowni Absolwenci!

Informujemy, że osoby, które ukończyły naszą szkołę i odebrały swoje certyfikaty kwalifikacji zawodowej, mają możliwość odebrania swoich dyplomów po 8 października 2023 w sekretariacie Publicznej Policealnej Szkoły Kosemtycznej.

Serdecznie zapraszamy!

Godziny zajęć tylko z planu na stronie

Uwaga, ważna informacja dla Słuchaczek PPSK dotycząca godzin rozpoczęcia zajęć na kierunku Technik Usług Kosmetycznych.

Dyplomy gotowe do odbioru

Drodzy Absolwenci! Informujemy, że dyplomy są już gotowe do odbioru w pokoju 103.

Deklaracja ponownego przystąpienia do egzaminu zawodowego oraz informacje CKE na temat prowadzenia egzaminów zawodowych
    Mamy ważną informację dla absolwentek Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej. Można już składać deklarację ponownego przystąpienia do egzaminu zawodowego.
  • Wyniki egzaminów zawodowych w PPSK

Mamy ważną informację dla absolwentek Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej. Informacja o wynikach egzaminu zawodowego będzie dostępna od 1 września 2023 r.

Terminy sesji poprawkowej 2022/2023

Informujemy, że sesja poprawkowa rozpocznie się 25 sierpnia i potrwa do 31 sierpnia. Szczegóły już wkrótce!

Zapraszamy po odbiór świadectw do Sekretariatu

Informujemy, że w tym roku nie organizujemy zakończenia roku szkolnego PPSK.

2 maja dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

Informujemy, że 02.05.2023 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

wpisz: vsaw