WIZAŻ

Kurs wizażu

Przyszłość to wizaż

W obecnych czasach wygląd zewnętrzny i świadome budowanie własnego wizerunku stanowią niemal nieodłączny element codzienności. Z usług profesjonalistów od makijażu czy stroju nie korzystają wyłącznie politycy czy celebryci z pierwszych stron gazet. Dzisiaj z doświadczenia wizażystek korzystają nawet osoby pracujące w korporacjach czy urzędnicy państwowi. To świetna opcja dla osób w każdym wieku, którzy interesują się kosmetyką, modą i mają dobry gust.

pierwszy wiersz
drugi wiersz

Rola wizażystki

Zadaniem wizażystki jest upiększenie wizerunku klientki. Należy przez to rozumieć stosowanie makijażu, zabiegów pielęgnacyjnych włosów, brwi, ust, oczu, uszu itd. Za pomocą umiejętnie stworzonego makijażu można zarówno odmłodzić i wygładzić rysy twarzy, dodać pewności siebie każdej kobiecie, ale równie dobrze zrobić efekt “zmęczonych oczu” politykowi przed wystąpieniem publicznym w czasie trwania kampanii. Makijażem można tworzyć na twarzy nawet określone emocje i uczucia.

Zagadnienia realizowane na kursie w PPSK: makijaż/wizaż

• Skład kosmetyków
  • Makijaż dzienny
  • Prawidłowy kształt brwi
  • Kształty twarzy i ich korygowanie
  • Makijaż smokey eye oraz wieczorowy
  • Budowanie swojego wizerunku, rola mediów w autopromocji
  • Makijaż męski, odmładzający
  • Makijaż ślubny, fotograficzny
  • Najnowsze trendy w kosmetyce
  • Doklejanie kępek i pełnych rzęs
trzeci wiersz
piąty wiersz

Kurs Wizażu przeprowadzany jest przez Wyższą Szkołę Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna należy do grupy QED Edukacja, w której znajduję się także Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu. Obie placówki mieszczą się w tym samym budynku, a więc przy ul. Wileńskiej 53/55 w Łodzi. Nie czekaj i zapisz się już teraz na kurs Wizażu poprzez formularz na stronie wskinoz.pl. Nigdy nie było to prostsze!

WNIOSEK REKRUTACYJNY

wpisz: iwbq