o naszej szkole

  pracownie

Wysokie umiejętności nauczycieli oraz bardzo dobra baza techno-dydaktyczna szkoły kosmetycznej gwarantują wykształcenie wysoko wykwalifikowanych kosmetyczek. Szkoła przygotowuje do pracy w kraju i za granicą:
w gabinetach kosmetycznych, w salonach odnowy biologicznej, w ośrodkach spa & wellness, w firmach kosmetycznych jako szkoleniowcy lub konsultanci, styliści paznokci (manicurzyści, pedicurzyści) i wizażyści.

Prywatna Policealna Szkoła Kosmetyczna posiada uprawnienia szkoły publicznej.
Absolwenci Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej i Prywatnej Policealnej Szkoły Kosmetycznej po zdaniu egzaminu zawodowego otrzymują dyplom w języku polskim oraz suplement Europass w języku angielskim potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik usług kosmetycznych i technik masażysta.

Słuchaczom szkoły kosmetycznej wydajemy zaświadczenia wymagane przez ZUS, KRUS, WKU.

Stale współpracujemy z wieloma firmami kosmetycznymi, które prowadzą dla uczennic szkolenia zakończone certyfikatami.

Babor, Living Dimension, Thal'ion Thalasso Cosmetics, Clarena, Bioline, Ella Bache, Pevonia, Bandi, Bass Cosmetics, Bielenda, Dermika, Jadwiga, Kryolan, MayStar, Norel, Oceanic, Gehwol, Thalgo, La Femme, RVB, Femi, Neoglis, Ozo System, Corrective International Cosmetics.

Słuchaczki Publicznej i Prywatnej Szkoły Kosmetycznej czynnie uczestniczą w seminariach, pokazach i kongresach kosmetycznych w kraju i za granicą.

Szkoła dysponuje stałym dostępem do Internetu, pływalnią, sauną oraz zbiorem pomocy dydaktycznych (literatura i czasopisma fachowe oraz prezentacje multimedialne), które pozostają do dyspozycji słuchaczy policealnej szkoły kosmetycznej.
   
 

PUBLICZNA POLICEALNA SZKOŁA KOSMETYCZNA
PRYWATNA POLICEALNA SZKOŁA KOSMETYCZNA
ul. Kilińskiego 141, 90-315 Łódź
tel. (42) 674-69-88